O Firmie

O FIRMIE

Firma Remontowo Budowlana Łukasz Mikoś świadczy usługi w zakresie inwestycji budowlanych w sektorze prywatnym i publicznym. Zajmujemy się podwykonawstwem, pracami wykończeniowymi tj. malowanie, tynkowanie, regipsy, wylewki, izolacje oraz przygotowaniem kosztorysów.

Firma Remontowo Budowlana, rozpoczęła swoją działalność 15 lat temu. Posiadamy szerokie zaplecze sprzętowe oraz magazynowe. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami w dostawie materiałów. Nasza praca wykonywana jest z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów.

Od początku swojej działalności kładziemy nacisk na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Doświadczenie oraz zakres świadczonych usług z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, korespondencji e-mail lub wypełnienia formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.KADRA

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani pracownicy z długoletnim stażem i uprawieniami zawodowymi oraz inni specjaliści posiadający bogatą wiedzę budowlaną. Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje na organizowanych szkoleniach i kursach. Firma daje możliwości awansu, dzięki czemu większość naszej firmy to specjaliście wywodzący się bezpośrednio z naszej firmy.


KARIERA W FRB Łukasz Mikoś

Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie w firmie, w której masz możliwość rozwoju. Dołącz do zespołu Firmy Remontowo Budowlanej Łukasz Mikoś


DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?

Jakość świadczonych usług odgrywa ważną rolę w Firmie Remontowo Budowlanej Łukasz Mikoś.

Głównymi obszarami społecznej odpowiedzialności biznesu w które szczególnie zaangażowana jest nasza firma jest bezpieczeństwo pracy i struktury społecznej. W ramach obszaru bezpieczeństwa pracy firma prowadzi aktywne działania wewnętrzne: szkolenia oraz inwestycje w sprzęt. Nasza praca wykonywana jest z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów.